ŠAMANSKÉ ŠATY

 
ŠAMANSKÉ ŠATY propojují...tato stránka vznikla jako ŽIVÉ místo moudrých a vědomých žen Čech a Moravy, které žijí a tvoří pro štěstí všech bytostí.
 
 

 

M. Meera: "Ve službě se tvoří, pro záři ženy, Šamanské Šaty, které jsou důstojnou společnicí Ticha a Krásy. Šaty s Láskou tvořím už 27 let, v podobě "ŠAMANEK", to bude brzy 10 let. Před lety jsem hledala důstojný oděv pro rituály a důležité okamžiky ve svém životě. Nabízelo se pouze indické, čínské nebo indiánské oblečení. Avšak narodila jsem se a působím v Evropě.  A tak jsem začala tvořit:-) Řada nádherných žen toto dílo vlastní, provází je na jejich cestě, pomáhá důstojně vyzářit je samotné i jemněhmotnou práci, kterou mnohé z nich řadu let vykonávají. Již na začátku byl záměr, nevytvářet další značku, ale tvořit intimní dílo pro jednotlivé ženy a dát o těchto ženách světu vědět. V každé ženě je proud moudrosti, lásky, to tvoří samo ze sebe, a že jich máme v naší nádherné zemi požehnaně...některá je aktivní ve světě, některá více v rodině, některá předává moudro věků, a to vše je hodnotné a zaslouží si oslavu i poděkování. Šamanské šaty s vámi pracují vnitřně i působí na okolí. Děje se tak i skrze toho, kdo šaty vytváří, ve službě pro každou ženu. A právě pro ně, v naladění jejich záměru, jejich vnitřní záři, se toto dílo tvoří. Pro tento účel se šaty vytváří převážně z kvalitního úpletu nebo hedvábí. Aby s vámi materiál tzv. kráčel, jako vaše druhá kůže.

 

VIDEO níže je ze závěrečná modlitby na Setkání vědomých žen i Šamanských Šatů 4. června 2019 v Loona.

V této době mnozí cítíme důležitost setkání, propojování a potkání se v úrovni Ticha, které je spojkou nás všech. Proud tvoření z toho vzniklý, povznáší nás všechny. Záměrem tohoto setkání bylo uctít každou ženu, zviditelnit Ticho skrze projev, přijít se podívat i na jejich krásu v Šamanských Šatech. A jak se vyslovilo skrze Sofii Kalyani Sarras: „Ve společném naladění necháme z Ticha vystoupit samozáměr, který  má sílu ukázat hodnotu našich cest a dlouhé práce.“ V každé ženě je proud moudrosti, lásky, to tvoří samo ze sebe, a že jich máme v naší nádherné zemi požehnaně...některá je aktivní ve světě, některá více v rodině, některá předává moudro věků, a to vše je hodnotné a zaslouží si oslavu i poděkování.” Video: Alžběta Kopecká


Osobní pozvání přijaly tyto ženy:
 

*LUDMILA CHRÁŠŤANSKÁ- Zakladatelka centra Nesměň, moudrá babička a učitelka tanců univerzálního míru  www.centrum-nesmen.cz *SOFIE KALYANI SARRAS- Zakladatelka 15 letého projektu Světlo ženy, vědomá žena, duchovní učitelka a vizionářka www.kalyani.cz *LENKA PAPADAKISOVÁ- Průvodkyně osobnostním rozvojem leaderů a podnikatelů, zakladatelka Expertis a Moudrého podnikání žen  www.expertis.cz *IVANA MÁLKOVÁ- Inspirátorka a podporovatelka změn ve školství, spoluzakladatelka soukromé ZŠ (1991-2010) www.ivanamalkova.cz  *LUCIE KUPCOVÁ - Zakladatelka Loona Dance Academy s.r.o., studia Loona, Dance To Ecstasy s.r.o.,  www.loona.cz *HANA HOMOLKOVÁ- Galeristka a majitelka kavárny Art-n-Coffee  www.art-n-coffee.cz  *PETRA VERDIS - Poradkyně rané péče (Raná péče Čechy, Centrum pro dětský sluch Tamtam, o.p.s.) *LUCIE GROVEROVÁ- Spisovatelka, publicistka, lektorka workshopů vědomého porodu www.luciegroverova.cz *LENKA HOLUBOVÁ- Šamanka a maminka *HANA FRYDRICHOVÁ- Zakladatelka svobodné ZŠ Kairos www.skolakairos.cz *ŠTĚPÁNKA ČÍŽKOVÁ- Průvodkyně světem hudby  www.souzneni.eu *MICHAELA SKLÁŘOVÁ- Zakladatelka školy Živý čchi-kung a Tao ženy  www.zivycchikung.cz *HANA BERNARDOVÁ-Tlumočnice, průvodkyně poradních kruhů, aktivistka za podporu živé a zdravé krajiny  *PETRA KRUNTORÁDOVÁ - Zakladatelka Pravého Domácího Časopisu  www.pravdomaci.cz  *KATEŘINA ZÍTKOVÁ - Celostní medicína, homeopatie, jóga, marathónská běžkyně www.kathyhomeopathy.com *VERONIKA VIEWEGHOVÁ- Průvodkyně ženským cyklem a domácího vzdělávání www.veronikavieweghova.cz *MICHAELA ŠMEJKALOVÁ- Lektorka Mohendžodáro v Mostě, mentorka Osho meditací a meditací Igora Samotného, www.misasmejkalova.mohendzorado.net *VLAĎKA BASTH BOUDOVÁ- Zakladatelka Almadela events - setkání, která se dotknou, fotografka krásna přírody, inspirátorka na cestě  www.almadelaevents.com  *MARTINA CAVALLO - Lektorka a učitelka angličtiny vědomou cestou *LADA SILVA LAGO- průvodkyně astrologií *KUSHI LENKA MARIE- Celistvá průvodkyně žen i mužů  www.chrampoznani.cz  *MONIKA MICHAELOVÁ - Průvodkyně individuálních setkání a pracovních medicínských kruhů www.mosty-puentes.cz *ILONA VACKOVÁ- podporuje umělce na Bali www.balibeauty.cz  *PAVLA PAVLÍKOVÁ - Motivační koučka zaměřující se na využití principů a technik koučování při práci s lidmi  www.innergy.cz *ŠÁRKA MARKOVÁ- herečka, zpěvačka, moderátorka  www.sarkamarkova.cz *KATEŘINA MARIA HOLADOVÁ- Láskyplné bytí s dětmi, milovnice přírody, přítelkyně zvířat, intuitivní zpěvačka *RADKA CHARAPOVOVÁ- umělkyně a malířka https://cs-cz.facebook.com/radka.charapovova, I autorka *MICHAELA MEERA - vědomá žena, Umělkyně, vizionářka a průvodkyně www.pontelavita.cz a další úžasné ženy.

 

Pro vaše "Šamanky" mne můžete oslovit na  ponte@pontelavita.cz

Šamanské Šaty se tvoří jako sochařské dílo, převážně z úpletů a jejich cena se vlní mezi 5 000,-/ 9 000,-kč podle náročnosti tvoření. Pro opravdu významné životní okamžiky nabízíme i tvoření z hedvábí, tam je třeba počítat s cenou od 15 000,-kč výše. www.samanskesaty.cz

FACEBOOK ŠAMANSKÉ ŠATY

WWW Šamanské Šaty a email: prome@samanskesaty.cz budou aktivní v r. 2023!!                            Děkuji za pochopení.