Studio seberozvoje u Michaely Meery nabízí akce, které vám změní život.

Ponte La Vita - ÚNOR/ BŘEZEN

Individuální sezení - "Odpovědi jsou ve vás"

Mgr.A. Michaela Meera - průvodkyně pro vaše vnitřní odpovědi

Rozmotání čehokoli je možné, uvidět vše z jiné perspektivy, žít opět šťastný život, v tom vás může podpořit sezení s průvodcem v Přítomnosti. Přítomnost, jinak božství, boží síla, JE ta nejvyšší síla, která tvoří zázraky a zázračná řešení. Každá odpověď je ve vás...a za pomoci této vyšší síly ji v sobě uslyšíte.

Termíny individuálních sezení: čtvrtky

Přihlášky na: michaelameera@pontelavita.cz

Pranic healing, Psychoterapie pomocí NLP, AromaterapieTouch

Josef Helmich

Léčivá energie kolem nás

Termíny 2019:  individuální poradenství na: josef.helmich@gmail.com

Semáře domácího vzdělávání

Veronika Vieweghová - Průvodkyně domácího vzdělávání

Veronika se věnuje vzdělávání a výchově přes deset let a je zakladatelkou projektu Škola pro mě. Cílem projektu je propojit rodiče, průvodce a učitele, kteří vzdělávají děti doma nebo v soukromé či státní škole, sdílet s nimi zkušenosti a předávat jim informace a didaktické metodiky, které by mohli využít ve výuce a přístupu k dětem. Absolvovala mnoho kurzů a seminářů o těhotenství, mateřství, výchově a vzdělávání, pedagogice a psychologii. Přednáší o domácím vzdělávání, o jeho různých metodách a také o mýtech ve vzdělávání. Rovněž propojuje témata vzdělávání s osobními a rodinnými tématy, o kterých přednáší po celé České republice.   

Termíny kurzů v Ponte La Vita 2019:    www.skolaprome.eu

ESENCE POZOROVATELKY- ZA ŠŤASTNÉ BUŇKY 13 úplňkových setkání pro uzavřenou skupinu             31.3.2018 - 21.3. 2019

50 hodin aktivní práce o devítkových úplňcích                                                           Studio Ponte La Vita, Pernerova 11/293, Praha 8, Zen Chata-Kamenice a zahrada Kobylisy   

Donace za celoroční výcvik:  13 000,-kč. Platbu lze rozdělit do dvou měsíčních splátek.

Úplňkové termíny:  31.3./ 30.4./ 29.5./ 28.6./ 27.7./ 26.8./ 25.9./ 24.10./ 23.11./ 22.12./ 21.1./ 19.2./ 21.3. Termíny je možné upravovat po naplnění celé skupiny a společné domluvy.

Záměrem tohoto ročního setkávání je odevzat naučené a jít cestou pozorovatelky s postupností vstoupit ZA pozorovate. Výcvik vám umožní znovuspojení:                                                                                                           - s pozorovatelkou, která ukazuje cestu ZA dualitu                                                                                                      - s bdělostí a udržet ji v každodennosti                                                                                                                       - s informační sítí těla-duše a komunikovat s nimi                                                                                                       - s vnitřní sebeléčící schopností a stavem nevinnosti                                                                                                  - s buňkami, kde jsou uloženy neléčené hluboké emoce a co nás zásadním způsobem ovlivňuje, není naše DNA, jak si dosud vědci mysleli, ale buněčná membrána, přes kterou se do buňky dostává vše potřebné, od výživy, léků až po stresové hormony. To je tedy ten „mozek buňky“, který pro nás má tak důležitý význam. Pokud jsme v dobré pohodě, buňky dostávají vše potřebné pro svůj růst. Pokud však žijeme ve strachu a neustálém stresu, buňky chřadnou – jsou totiž v obranné pozici, která jim neumožňuje růst a rozvíjet se. 

Průvodkyně Michaela Meera: Setkání jsou záměrně stanovena na úplňkové dny, kdy se již po staletí doporučuje obrátit pozornost do nitra, k meditaci a kontemplaci. Od březnového modrého úplňku nesou všechny následující do konce roku 2018 součet č.9. Toto období nás povede efektivně k dokončování, dotahování a dovysvlečení ze staré karmy. Výcvik zakončujeme 2019 na jarní rovnodennost, jež je symbolicky o jednotě mezi dnem a nocí, a vlády se ujímá znamení vepře, kdy na planetu vstoupí zcela nová energie Lásky. Přátelé se ptají, na čem jede moje tělo, kterému je 46 let a vypadá zvenku o 15 let mladší a vnitřně o 25 let, což potvrzuje i má gynekoložka. Vždy odpovídám, že za to může hlavně tato praxe, které opravdu tělo udravuje a omlazuje. A o tom je i tento výcvik, spojit se s pozorovatelkou a dát svému životu řád a jasnost univerza, který nyní hýbe všemi, abychom žili Pravdu.                                                                                                                            

Spojením s esencí pozorovatelky a zažívat stav Pozorovatele se vyšroubováváme postupně z duálního vnímání světa. Naučíme se rozlišovat, kam dáváme pozornost. Naučíme se pravidelným tréninkem transformovat konání do ne-konání. Už se "nepatláme" v dualitě řešení emocí, těla, vztahů atd., jdeme ZA. Přestanete se brát tak vážně a zapojíte do svého života humor. Začnete prožívat stav, že tělo je ve vás. Naučíte se opravdu meditovat. Rozpustíte své návyky a zajeté koleje, které vás neposouvají ke šťastnému životu....a je toho mnohem více. Také naše děti si přejí, abychom je z tohoto stavu vedli a provázeli. Předávaná nauka byla, JE a bude vždy zdarma. Svou štědrostí přispíváte na náklady pro vznik akce a můj osobní čas, který věnuji přípravě, vzdělání a vám.

Podrobné informace k místům setkání

Na jednotlivé setkání mohou vstoupit i ženy z minulého ročníku, po osobní domluvě.

31.3. sobota - 13:00-19:00 - Zen Chata Kamenice - doprava z Prahy mhd z Budějovické až na místo

30.4. pátek - 18:00 - 21:00 - Ponte La Vita, Pernerova 11/293, Praha 8, 1. patro

29.5. úterý - 18:00 - 21:00 - Ponte La Vita, Pernerova 11/293, Praha 8, 1. patro

28.6. čtvrtek - 18:00 - 21:00 - Ponte La Vita, Pernerova 11/293, Praha 8, 1. patro

27.7. pátek - 19:00 - 23:00 - + úplňkový oheň- zahrada Kobylisy, metro Kobylisy

26.8. neděle - 13:00 - 19:00 - Zen Chata kamenice - doprava z Prahy mhd z Budějovické až na místo

25.9. úterý - 18:00 - 21:00 - Ponte La Vita, Pernerova 11/293, Praha 8, 1. patro

24.10. sobota - 13:00 - 19:00 - Zen Chata kamenice - doprava z Prahy mhd z Budějovické až na místo

23.11. pátek - 18:00 - 21:00 - Ponte La Vita, Pernerova 11/293, Praha 8, 1. patro

22.12. sobota - 13:00 - 19:00 - Zen Chata kamenice - doprava z Prahy mhd z Budějovické až na místo

21.1. pondělí - 18:00 - 21:00 - Ponte La Vita, Pernerova 11/293, Praha 8, 1. patro

19.2. úterý - 18:00 - 21:00 - Ponte La Vita, Pernerova 11/293, Praha 8, 1. patro

21.3. čtvrtek - jarní rovnodennost- 18:00 - 21:00 - Ponte La Vita, Pernerova 11/293, Praha 8, 1. patro

Přihlášky zasílejte přes náš formulář níže nebo na uvedený email, telefon. Po přihlášení vám zašleme podrobné informace k akci a platbě. 

Info: michaelameera@pontelavita.cz     Tel: 608 860 023     

 

Pár slov od účastnic z minulého výcviku Esence Pozorovatelky

Milá Míšo,

posílám krátké shrnutí toho, co mi naše setkávání a tvoje vedení během roku 2017 dalo.

Směr, směr, kterým jsem se vydala na cestu sebepoznání a sebeuzdravení. Uvolnění, oproštění od potřeb kontroly všeho a za všech okolností. Pootočení k sobě, z pozice, ve které jsem stála k sobě zády a ani o sobě nevěděla. Tento posun mi umožňuje vidět sebe i vše ostatní v jiném světle, z jiné pozice. Ignorace sebe byla zároveň ignorací všeho/všech ostatních, tím, že stojím za sebou resp. k sobě čelem pro mě znamená, že vše okolo se vztahuje do středu a nevtahuje mě do hry mě samotné se sebou. Ignorování všeho mi dávalo pocit síly, ale naopak mě o mou sílu obíralo. Znovunalezení sebe pro mě znamená být na sebe hodná, za všech okolností, být na sebe hodná. Znamená to pro mě víc než slova "mám se ráda", která jsem byla schopná o sobě říct i dřív ale neuměla jsem je naplnit. Být na sebe hodná mi dává sílu být sama sebou bez odsuzování a bez podmínek přijetí sebe sama. Cítím velkou vděčnost za to, že jsem se mohla účastnit, že jsem přijala postupnou cestu  a že na ni setrvávám. Trpělivost je dalším posunem, oproštění se od očekávání a trvání na výsledcích patří k této mé cestě.

Moc děkuji za celoroční podporu, kterou cítím i nadále.  Helena

 

Ahojky Míšo,
Spojení s vnitřní pozorovatelkou mi přineslo hlubší uvědomění si sama sebe, zpřítomnění v běžných činnostech. Je mno pro mě nástrojem, jak ze sebou pracovat v klidných i vypjatých chvílích. Spojení se sebou praktikuji po celý den, přiznám se, méně, než při docházení do kruhu. Uvědomuji si, že spojení se skupinou mě hodně podporovalo. Cesta Esence Pozorovatelky dala některé věci do pohybu - v oblasti práce a vztahů.
Došlo u mě k pochopení fungování celé bytosti a pomohlo mi více se spojit s linií Mistrů. Na této Cestě velmi oceňuji praktičnost, jednoduchost a že jde přímo k jádru pudla :). Nyní se prožívám více v těle a dokáži rozlišit z jaké úrovně jednám.

Děkuji za podporu a vedení Michaeli a celému kruhu. Petra

 

Ahoj Míšo,
Co se týče praktikování, každý večer se o to snažím, bohužel většinou usnu, protože jsem hodně unavená, takže to dotáhnu tak ke 3.-4. čakře a už spím. Na druhou stranu mi praxe pomáhá vyčistit hlavu, takže se mi usíná opravdu dobře. Naše společná setkávání mi přinesla asi více klidu do emocionálně vypjatějších situací, když například naše miminko pláče, zůstávám velmi v klidu a můžu tak situaci mnohem lépe řešit. Připadám si I více v klidu, co se týče otázek života a smrti. Věci nechávám více plynout, méně lpím na plánech. Kolem a kolem, cítím větší klid.
 
Moc děkuju a když budu stíhat, ráda přijdu na některé ze setkání I letos. Andrea