PIZZETKY

Projekt by Michaela Meera

 Sukénky pro podporu ženskosti, křehkosti, jemnosti a síly

"Zrozena jsem v ženském těle a cítím se v něm skvěle."

  

Jak vznikly PIZZETKY a jejich název ?

    Pizzetky vznikly tak, že jsem byla přivedena bez jakéhokoli záměru ke střihačskému stolu.  
    Ruce samy začaly stříhat....kombinovat materiály a první vzory byly na světě....12.12.2012. Pro toto dílo jsem byla dlouho připravována, předcházelo tomu řada kroků i osobní transformace, která stále pokračuje.
    Každá Pizzetka má svůj příběh i energii, nejen přese mne čistotu tvorby i požehnání.

Název pro každou Pizzetku nikdy nepřichází náhodně. Vždy se sám vynoří, aby podpořil vibraci každé Pizzetky. Mnoho žen se ptá: A kam ji budu nosit? Je třeba toto dílo uchopovat jinak, než jako módní doplněk. Pizzetka se stává vaším osobním předmětem, vaší osobní přítelkyní. Doporučuji ji nosit vždy, když si vás zavolá, pro jakoukoli situaci. Doma, na procházku, do práce, na seminář, když potřebujete vyzařovat ženskost, na jednání...prostě nehledět na situaci vnější, ale slyšet vnitřní hlas...

Praktický rozměr
Řešení pro vaše legíny a úzké kalhoty - více volnosti pro vaše nohy.

Spirituální rozměr
Tvorba požehnána přes Kalyani i přese mne přináší živost vašim bříškům, pánvím a otevírají velké téma - Živá žena.

Léčivý rozměr
Přes Pizzetku můžete důstojnou a oslavnou formou zvědomit proměnu fyzického těla, hormonálního systému a plně přijmout roli ženy. 

Pizzetky přišly i díky mé proměně...Kalyani-Světlo Ženy-Škola Tanec Mystické Růže, Mistři-meditace, očista, konstelace...živit v sobě otázku Kdo Jsem Já a jít odvážně po cestě do nitra...pak je námi postupně hýbáno a jsme naplňováni Universem - naplňujeme svou misi tady na Zemi. V každé bytosti je ukryt poklad jeho úkolů, proč se rozhodla přijít na tuto planetu.
Přeji nám dobro-družné objevování a radost při nošení Pizzetek. Michaela Meera

  e-shop - www.pizzetky.cz

 

Návod pro dospělé si můžete stáhnout  ZDE. Návod pro děti ZDE. Samozřejmě návod šiřte dále, máte-li tiskárnu, tiskněte pro své starší spoluobčany.

Přejeme všem klidné spočinutí v sobě. Choďme na čerstvý vzduch a slunce, které je nejlepší lékař, jak pro fyzické tělo, tak i pro psychiku. Věnujme se svým rodinám, meditujme...pro štěstí všech bytostí:-) Zastaven je nyní každý člověk, ego dostalo šanci celoplanetárně sklouznout o 20cm níž, do Srdce. Kdo jak s tím naloží, je už každého věc, všimne-li si. Jít alespoň trošku do nitra a přestat být jen pro sebe- vidět i ostatní, nechat rozkvést oči, mysl, slova i činny soucitem....protože, NIKDO není sám, jsme Jedno, jen v různých tělech. Kdo si dá tu práci a má ochotu u sebe na toto vše vidět, dělá z něho lidskou, soucitnou a vědomou bytost, která vidí ZA a tu nic nevystraší.

EDU-GYN Pizzetky- PÁNEVNÍ DNO

    

EDU-GYN Pizzetky - ženské učební pomůcky